Konkurs plastyczny pn. „Choinkowa Ozdoba” adresowany do przedszkolaków i uczniów klas pierwszych szkół podstawowych województwa opolskiego został rozstrzygnięty. Konkurs przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów tj. Kuratorium Oświaty w Opolu. Komisja konkursowa musiała się zmierzyć
z oceną ponad 1000 prac.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom!

Lista laureatów konkursu plastycznego „Choinkowa Ozdoba”

W kategorii przedszkolaki / prace grupowe wpłynęło 81 prac. Przyznano następujące miejsca:

1. Grupa IV „Żabki” – Przedszkole Publiczne nr 2 z OI w Zawadzkiem - (łańcuch). Opiekun: Ewa Karkos

2. Grupa „Misiów” - tytuł pracy „Kolorowa bombka”. Przedszkole Publiczne nr 21
    z OI w Kędzierzynie – Koźlu
    (ul. Filtrowa 13, 47-200 Kędzierzyn - Koźle).
    Opiekun: Monika Pander

3. Oddział Przedszkolny przy PSP w Lipowej (Lipowa 79, 49-200 Grodków). Tytuł pracy „Łańcuch”. Opiekun: Małgorzata Cupriak.

Ponadto przyznano 3 wyróżnienia:

1. Grupa „Biedronki” z Publicznego Przedszkola w Ujeździe (ul. Strzelecka 8,
47-143 Ujazd) – tytuł pracy „Choinkowa ozdoba”. Opiekun: Izabela Sosnowska.
2. Grupa IV „Biedronki” z Publicznego Przedszkola nr 5 w Strzelcach Opolskich
(ul. Strzelców Bytomskich 2, 47-100 Strzelce Op.) - tytuł pracy „Ozdoby świąteczne”. Opiekun: Ewa Młynarczyk.

3. Grupa „Biedronki” z Publicznego Przedszkola nr 2 z OI w Ozimku (ul. J. Korczaka 10, 46-040 Ozimek). Tytuł pracy: „Pachnący łańcuch”. Opiekun: Barbara Werner

Uroczyste wręczanie nagród laureatom połączone ze wspólnym ubieraniem choinki odbędzie się 17 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 w siedzibie Kuratorium Oświaty w Opolu- jedziemy!!!

Pojechaliśmy 17 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 do  siedziby Kuratorium Oświaty w Opolu na uroczystość wręczenia przez Opolskiego Kuratora Oświaty – Halinę Bilik i Opolskiego Wicekuratora Oświaty – Rafała Rippla,  nagród, wyróżnień oraz okolicznościowych dyplomów, uczestnikom konkursu plastycznego „Choinkowa Ozdoba” i ich opiekunom.