Jesienny festyn rodzinny

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

Festyn

25 listopada br obchodziliśmy święto pluszowego misia. Dzieci w tym dniu z wielką radością przyszły do przedszkola wraz z swoim przyjacielem - misiem Ten wyjątkowy poniedziałek był więc całkiem misiowym dniem. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, nawet niektórzy dorośli trzymają z sentymentu swojego pluszaka. Z okazji tego wydarzenia przygotowaliśmy prace plastyczne wykonane w różnych technikach a przedstawiające misia. Odbył się również bal. Były tańce i zabawa oczywiście z pluszowymi misiami. Głównym celem popularyzacji w naszym przedszkolu tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są przyjaźń, empatia, serdeczność i ciepło. Z tymi cechami kojarzy się właśnie Pluszowy Miś, Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej i ciepłej atmosferze.