Grupa Biedronki 2014/2015

O NASZEJ BABCI I DZIADKU TO JEST PIOSENKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do przedszkola na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość.

Nasza grupa przygotowała występ dla babci i dziadka. Dzieci zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Ponadto dzieci zaprezentowały jasełka.

Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które przygotowały dla nich uroczystość.

Tuż po zakończeniu uroczystości dzieci były wspólne zabawy z gośćmi, a następnie wręczenie  dziadkom własnoręcznie wykonanych prezentów.

 
_DSC1989
  • Data aktualizacji: 2021-04-12 22:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 792 897