Z życia przedszkola 2016/2017

DEN

Dzieci pod kierunkiem swoich pań, zaprezentowały montaże słowno-muzyczne. Z dumą i godnością recytowały wiersze, śpiewały piosenki i życzyły zdrowia, zadowolenia oraz pomyślności i cierpliwości oraz aby takich wychowanków, każdy nam zazdrościł . Natomiast w podziękowaniu za pracę, opiekę i oddanie, wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola upominki.

Do życzeń dołączyła się także Pani dyr. Danuta Ciszewska, która wręczyła nagrody pracownikom , życząc dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym zaś wyróżnionym nauczycielom przyznała nagrody w uznaniu za osiągnięcia w pracy wychowawczo dydaktycznej, opiekuńczej oraz wzorową realizację zadań statutowych.

Atmosfera była miła i serdeczna, a występ przedszkolaków jeszcze bardziej uświęcił ten szczególny i świąteczny dzień.

• Data aktualizacji: 2020-07-15 08:44