Z życia przedszkola 2019/2020

Witajcie w naszej bajce - bajka" O kocie w butach" w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku

" Kot w butach", czyli jak spryt może odmienić zły los i jak ważna jest przyjaźń.

Przygodę tego kota "spryciarza" i jego młodego ale nieśmiałego pana dzieci naszego przedszkola mogły obejrzeć dzięki uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku. Oni to bowiem pod wprawnym okiem swoich nauczycielek pani Ewy Dorynek i pani Justyny Lenartowicz wspaniale, ciekawie i dowcipnie przedstawili tą historię.

Scenografia i kostiumy przygotowane przez nauczycielki i uczniów wspaniale wprowadzały w świat tej baśni. Były przepiękne!

Widownia z zapartym tchem śledziła losy kota i jego pana a kiedy wszystko zakończył się pomyślnie dłuuugo i głośno biła brawa.

Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

• Data aktualizacji: 2020-04-04 21:12