Do naszego przedszkola zawitała po raz kolejny p. Ewa Dorynek wraz z teatrzykiem Kamishibei. Tym razem dzieci z grupy najmłodszej poznały historię pt. "Mądra kurka". Nauczyliśmy się, że warto mieć przyjaciół i razem z nimi świętować. Po wysłuchaniu opowieści układaliśmy domino wielkanocne wraz z p. Miriam. To była super zabawa!

Grupa czterolatków poznała przygody żółwia i zajączka. Zwierzaki przygotowywały się do rywalizacji w wyścigu. Zajączek był tak pewny siebie, że zupełnie stracił poczucie czasu. Urządził sobie drzemkę, a potem zjadł obiadek. W tym samym czasie wytrwały żółw już powoli zmierzał ku mecie. Wytrwałość i mądrość żółwia sprawiła,że wygrał wyścig. Po wysłuchaniu opowieści grupa wzięła udział w zabawie, zorganizowanej przez p. Miriam. Chusta Klanzy wywołała na twarzach dzieci szeroki uśmiech!