W dniu pasowania na przedszkolaka, dzieci wzięły udział w uroczystości pełnej radości i twórczego zaangażowania. Nasze Maluchy wesoło recytowały wiersze, śpiewały piosenki, towarzysząc sobie grą na instrumentach, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę wydarzenia. Dumnie prezentowały swoje umiejętności przed zgromadzoną publicznością. Najważniejszy moment nadszedł, gdy po złożeniu przyrzeczenia, pani dyrektor symbolicznym ołówkiem pasowała każde dziecko na przedszkolaka, podkreślając ich oficjalne przyjęcie do przedszkolnej społeczności. Po pełnym emocji występie, dzieci miały okazję delektować się słodkim poczęstunkiem. To niezapomniane wydarzenie stanowiło symboliczny krok w przedszkolnej podróży każdego Malucha.

Składamy Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie tak ważnego dla Naszych Dzieci wydarzenia.