W przedszkolu odbyło się nietypowe spotkanie z psim behawiorystą, który przywiódł ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. Dzieci z zaciekawieniem wsłuchiwały się w opowieści pani behawiorystki o pracy z psami i ich zachowaniach. Pies zachowywał się spokojnie, cierpliwie znosząc całe zamieszanie wokół niego. Podczas prezentacji, dzieci miały okazję zadawać wiele pytań dotyczących psów i ich zachowań. Pani behawiorystka opowiadała o znaczeniu właściwej opieki nad zwierzętami oraz o tym, jak rozumieć sygnały, jakimi się komunikują. Dzieci miały także możliwość bezpośredniego kontaktu z psem, ucząc się, jak zachowywać się wobec niego w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Całe spotkanie było nie tylko edukacyjne, ale i bardzo emocjonujące dla małych przedszkolaków, którzy mogli z bliska poznać fascynujący świat psów.