28 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa. W imprezie wzięły udział dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Ozimku. Celem imprezy było uświadomienie dzieciom potrzeby uprawiania sportu oraz stosowanie zasady fair play w życiu i sporcie.Zadaniem zawodników było jak najszybsze pokonanie toru przeszkód: bieg pod płotkiem, przejście przez przeszkodę, rzut do celu,toczenie opon i wiele innych konkurencji.Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i przejęciem rozgrywały poszczególne konkurencje.W oczekiwaniu na dekorację zwycięzców wszystkie dzieci uczestniczyły w pikniku, na ktorym mogly jeść watę cukrową i gofry z bitą śmietaną i truskawkami.Najpiękniejszy moment olimpiady to dekoracja sportowców.Wszystkie przedszkolaki zajęły I miejsca. Brawo dzieciaki!