"Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka, jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń..."

Drodzy rodzice, z całego serca dziękujemy Wam za zainteresowanie i bezinteresowną pomoc na rzecz naszej grupy i  przedszkola. Ogromne podziękowania kierujemy do WAS, którzy na co dzień i przy okazji różnorodnych imprez organizowanych w naszej grupie okazują nam zrozumienie i wspomagają w codziennych działaniach dla podniesienia jakości pracy grupy ,placówki oraz dla dobra wszystkich dzieci. Pragnąc jak najszerzej rozpropagować informacje o ludziach dobrej woli wspierających nas w działaniach, naszych przyjaciołach i sprzymierzeńcach uruchamiamy internetową tablicę z podziękowaniami:

Miała byc tablica , ale Wy kochani rodzice wszyscy i każdy z osobna codziennie przyczyniacie sie, żeby Waszym dzieciom było wspaniale w przedszkolu.

Za to Wam dziękujemy .