W festynie rodzinnym z okazji Święta Dyni, dzieci i dorośli mieli okazję wziąć udział w wielu atrakcjach. Wydarzenie było idealnym miejscem na spędzenie czasu razem. Dzieci mogły bawić się z rodzicami, korzystając z różnych zabaw, takich jak rzyt do celu, przyczepianie oczek dyni, przejście po ścieżce sensorycznej. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik, w którym każdy mógł poskromić swoje złości. Ponadto dzieci miały możliwośc pomalowania twarzy, czy zrobienia kolorowych warkoczyków oraz zakupu balonowych mieczy. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników był pokaz wozu strażackiego.

Będąc w tematyce naszego święta, wszyscy uczestnicy mogli spróbować różnych potraw dyniowych, takich jak zupa dyniowa i placki dyniowe oraz domowych wypieków.

Festyn był świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni różnorodnością atrakcji i pysznymi potrawami dyniowymi.

Serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie w wydrzenie, wspólnie możemy więcej :)