Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała było słońce i atmosfera była wspaniała.

Oblężona była loteria fantowa pod hasłem: Losowanie z niespodzianką Atrakcjami festynu były: występy „milusińskich”, mieliśmy „Wodzirejkę”, która integrowala dzieci i rodziców ,były pokazy straży pożarnej, malowanie twarzy, stoisko z balonami ,wata cukrowa, dmuchany zamek,zjeżdżalnia. Nikt  nie  szczędził  złotówek na ciasto, herbatę, kawę, kiełbaski z grila, bigos, frytki, prażuchę,itp.

W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu. Ja tam też byłam świetnie się bawiłam, co widziałam to opisałam i sfotografowałam.

Jednak najważniejsze jest to, że udało się zachęcić do wspólnej zabawy i zintegrować dzieci, rodziców, pracowników przedszkola oraz środowisko lokalne.

Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę!!

Galeria
 do góry