Z życia przedszkola 2013/2014

Festyn

Jesienny festyn rodzinny

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

Konkurs o zdrowym odżywianiu

Konkurs o zdrowym odżywianiu

W listopadzie w ramach jednego z realizowanych tematów rocznych odbył się konkurs o zdrowym odżywianiu pod hasłem „Mamy uśmiechnięte minki, bo zjadamy witaminki”. Dzieci mogły wykazać się znajomością zdrowych potraw, rozwiązywały zagadki i odpowiadały na pytania prowadzących. Każda z grup przedstawiła krótką część artystyczną o zdrowym sposobie życia, a wszystkiemu bacznie przyglądali się zaproszeni goście. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale.

• Data aktualizacji: 2019-07-22 15:56