GRUPA "MOTYLKI" 2015/2016

Pasowanie na Przedszkolaka

20.10.2015 r. w Przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podczas uroczystości dzieci z grupy "motylki" zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Były tańce, piosenki i wierszyki. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal i róg obfitości, które wręczali zaproszeni goście burmistrz Jan Labus i Dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej w Ozimku - Barbara Katolik. Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

• Data aktualizacji: 2020-06-29 17:42