Z życia przedszkola 2013/2014

Festyn
Festyn

Jesienny festyn rodzinny

 

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

 

 

Akademia Przedszkolaka w Rymarzowie

16 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Akademii Przedszkolaka, która odbyło się w Domu Kultury w Rymarzowie. Grupa "Biedronki" zaprezentowały taniec "Wiewióreczkę" oraz "Deszczyk z kolorowymi chustkami". Natomiast grupa "Słoneczka" wystapiła w "Tanecznym mixie", w którym zaprezentowały m.in. cza-czę i walc angielski. Występ naszych dzieci został uhonorowany głośnymi oklaskami.

  • Data aktualizacji: 2020-06-29 17:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 640 144