Z życia przedszkola 2013/2014

Festyn
Festyn

Jesienny festyn rodzinny

 

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

 

 

Kiermasz świąteczny

Kiermasz
Kiermasz

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W OZIMKU UL. KORCZAKA 10

 

W dniach od 16 do 18 grudnia br. w naszym przedszkolu odbywa się „Kiermasz świąteczny”. Do nabycia stroiki, ozdoby świąteczne, ciasta, ciasteczka i pierniki.

Serdecznie zapraszamy od godz. 14.00 do 17.00.

  • Data aktualizacji: 2020-06-29 17:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 640 139