Z życia przedszkola 2013/2014

Festyn
Festyn

Jesienny festyn rodzinny

 

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

 

 

Wyjazd do zoo

Ta wycieczka dla grupy przedszkolnej "Misie" i "Słoneczka" była małą lekcją, o tym jak żyją, jak wyglądają, jak się zachowują mieszkańcy zoo. Dotychczas widzieliśmy ich tylko w telewizji, znaliśmy z opowiadań.

Poprzez obserwację zachowań zwierząt i ptaków dzieci mogły byc bliżej natury, doskonale umiały odróżnić gatunki zwierząt, widzieliśmy małpki, surykatki, flamingi, foki, zebry, wielblądy.

Nie mogliśmy się doczekać jednak spotkania z żyrafami. Przed naszymi oczami ukazały się trzy piękne żyrafy, które w pełnym spokoju odpoczywały sobie na wybiegu, zwiedziliśmy też ich "domek" - czyli żyrafiarnię.

W drodze powrotnej, pomomo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory - dzieliły się wrażeniami z wycieczki, a po dotarciu do przedszkola, zjadły smazny obiad. Wycieczka naprawdę się udała !!!

  • Data aktualizacji: 2020-06-29 17:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 640 241