Z życia przedszkola 2013/2014

Festyn
Festyn

Jesienny festyn rodzinny

 

W piękne sobotnie popołudnie 5 października br zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się „Jesienny festyn rodzinny”. Każda z grup zaprezentowała swój program artystyczny, a najmłodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka. Było mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorem, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy a wszystko w miłej rodzinnej atmosferze, którą stworzyli rodzice, dzieci i personel przedszkola. Do zobaczenia w przyszłym roku…

 

 

Andrzejki w najstarszej grupie

Andrzejki
Andrzejki

25 listopada w naszym przedszkolu, w przepięknie udekorowanej sali pełnej magii i czarów, miała miejsce zabawa andrzejkowa z udziałem grupy 6-latków „Misie”. Spotkanie rozpoczęło się od przejścia przez tunel i przywitania wszystkich zgromadzonych na zabawie rodziców i dzieci. Po krótkim zapoznaniu z tradycjami andrzejkowymi prowadzące zaprosiły uczestników  do wróżb: „Grosik na szczęście „Wędrujące buty”, „Kim będę?” itp. Wróżby przeplatane były śpiewem piosenek i pląsami tanecznymi: „Czarodzieje”, „Karuzela”, „Taniec z kapeluszem”. Odbył się również konkurs „Kto pierwszy zje?”, w którym zadaniem dziecka było nakarmienie rodzica galaretką. Nie mogło zabraknąć wróżby  „Lanie wosku przez dziurkę od klucza”. Na zakończenie prowadzące zaprosiły wszystkich do słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

  • Data aktualizacji: 2020-06-29 17:42
  • |
  • Licznik odwiedzin: 640 332